Říjen 2013

Kill

24. října 2013 v 18:12 | Lů

Life rocknroll

21. října 2013 v 22:28 | Lů

Možná halucinace/sen/pravda?

21. října 2013 v 22:19 | Lů
Prý mě zavřeli do psychiatrické léčebny. Nevím proč. Nikdy jsem nikomu nic neudělal. V jediné místnosti, kde žiji, není žádné okno. Jediný otvor místnosti, je klíčová dírka. Ani nevím, jak dlouho jsem tu zavřený, nemám pojem o čase, o počasí, o dnech.. Ať je venku sníh, nebo sluníčko. Nevím vůbec nic z okolního světa. Mám jediného přítele, který se mi zjevuje v jeden určitý čas. Nevím, jestli to je ve dne, či v noci. Vím jen to, že mi říká, abych nekoukal tou klíčovou dírkou ven. Tak jsem tedy nějakou dobu tou dírkou ven nekoukal. Až jednou, když mě dohnala má zvědavost..Mám takový pocit, že to bylo v noci. Dal jsem mou hlavu ke dveřím a vyhlídl jsem z malé klíčové dírky ven. To, co jsem viděl, nechápu do dnes. Viděl jsem sám sebe, jak stojím u stolu, na kterém leží bezvládné tělo. Bylo to mé tělo. Odděloval jsem tělo od končetin a zase k tělu přišíval končetiny jiného člověka.

Byl jsem v šoku a od dveří jsem hbitě odskočil. Ještě ve větším šoku jsem byl, když jsem do někoho narazil. Otočil jsem se.. Viděl jsem opět sám sebe. Sám sobě říkám, ať se uklidním, že se nic neděje.

V tu ránu jsem se probudil na stole, na kterém jsem ležel před tím. Nemohl jsem hýbat rukama ani nohama. Začal jsem šíleně řvát. Viděl jsem sám sebe, jak přišívám poslední kus končetiny k mému tělu.

Pak jsem omdlel a probudil se až v místnosti, kde jsem už tak moc dlouho. Proč tu jsem zavřený? Co se se mnou děje? Prosím, pomozte mi!

Pif pif pif†

21. října 2013 v 22:07 | Lů